WITAMY W ROKU AKADEMICKIM 2019/2020

Witamy wszystkich w roku akademickim 2019/2020 ❗️👋

Wszystkie informacje dot. wyrobienia legitymacji ISIC, godzin otwarcia biura oraz osób ubiegającym się o stypendium znajdują się poniżej:
Prosimy, abyście dokładnie zapoznali się z informacjami.

BIURO KU AZS ZUT w Szczecinie w r.a. 2019/20 PRZYJMUJE INTERESANTÓW od dnia 07.10.19 r.:
➡️we WTORKI I ŚRODY – w Studium WFiS przy ul. Tenisowej 33
w godz. 10.00 – 12.00
➡️w PONIEDZIAŁKI I CZWARTKI – w D.S. nr 5 przy Al. Piastów 24
w godz. 14.00 – 17. 00 /poniedziałki/ ; 14.00 – 16.00 /czwartki/
❗️UWAGA ❗️ Leg. AZS ISIC
Zanim udasz się do Biura przeczytaj informacje zamieszczone w zakładce legitymacje.
Wyrabianie i przedłużanie leg. AZS.
Pamiętaj o właściwym zalogowaniu się w systemie /wypełnieniu deklaracji, wydrukowaniu jej i zabraniu do KU AZS ZUT /posiadanie wydrukowanej z systemu deklaracji obowiązuje zarówno przy wyrobieniu nowej legitymacji jak i przy jej przedłużeniu/.
Wszystkich studentów obowiązuje LEG. AZS –ISIC /właściwą leg. zaznaczyć logując się w systemie/.
Jeśli trenujesz w sekcji udaj się najpierw do swojego Trenera w celu potwierdzenia przynależności do sekcji.
W roku akademickim 2019/20 wysokość opłacanej składki przy podstawowej kwocie ubezpieczenia tj. 6 500 zł. wynosi:
➡️80 zł. dla studentów ZUT – członków sekcji /obowiązuje bezwzględne posiadanie potwierdzenia przynależności do sekcji od Trenera/,
➡️130 zł. dla tzw. sympatyków /studentów ZUT spoza sekcji KU AZS ZUT; nie będących studentami ZUT oraz chcących wyłącznie korzystać z siłowni ZUT przy ul. Tenisowej 33/.
Istnieje możliwość wykupienia wyższego ubezpieczenia na kwotę 25 000 zł. /należy zaznaczyć odpowiednią wysokość przy wypełnianiu deklaracji w systemie/. Opłata składki wyniesie wtedy:
➡️120 zł. dla studentów ZUT – członków sekcji /obowiązuje bezwzględne posiadanie potwierdzenia przynależności do sekcji od Trenera/,
➡️170 zł. dla tzw. sympatyków /studentów ZUT spoza sekcji KU AZS ZUT; nie będących studentami ZUT oraz chcących wyłącznie korzystać z siłowni ZUT przy ul. Tenisowej 33/.
➡️na kwotę 65 000 zł. /wys. składki inf. w KU AZS ZUT/

Duplikat legitymacji w razie jej zagubienia – 6 zł.
W bieżącym roku akademickim każdy przystępujący do naszego Klubu przy opłacaniu składki otrzyma koszulkę AZS.👕

📣UWAGA
Studenci udający się do Biura KU AZS ZUT w celu potwierdzenia osiągnięć sportowych do stypendium za miniony rok akademicki wini uaktualnić leg. AZS /na nowy rok akademicki 2019/20 – na miejscu przed potwierdzeniem osiągnięć sportowych /.
Ubiegający się o przyznanie stypendium mają pierwszeństwo w kolejce do Biura / z uwagi na krótki czas składania wniosków /.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY
⚽️🏀🏈⚾️🏸🏐