Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej!

Zapraszamy na Akademickie Mistrzostwa Polski w Piłce Nożnej!

Zarząd Klubu Uczelnianego Akademickiego Związku Sportowego Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie informuje, że w bieżącym roku akademickim ponownie jesteśmy organizatorami imprezy sportowej – Półfinału A  Akademickich Mistrzostw Polski w Piłce Nożnej.

W/W zawody odbędą się w dniach 22.05 – 24.05.2017r. na dwóch boiskach: Studium WFiS ZUT przy ul. Tenisowej 33 i MOSiR-u przy ul. Tenisowej 38.
W imprezie weźmie udział 10 zespołów z wyższych uczelni Wielkopolski, woj. Kujawsko-Pomorskiego, Pomorskiego i Zachodniopomorskiego, w sumie ok. 180 studentów-sportowców.

Mistrzostwa są kolejną ogólnopolską imprezą sportową którą organizujemy. Będziemy starali się zadbać o właściwy jej przebieg i miłą, sportową atmosferę. Zapraszamy wszystkich sympatyków piłki nożnej.

Bądźcie z nami podczas sportowych zmagań, kibicujcie naszej reprezentacji. Niech trybuny będą pełne, pokażmy jak bardzo kochamy piłkę nożną.
Honorowym Patronatem objął zawody Urząd Marszałkowski Woj. Zachodniopomorskiego.

Do zobaczenia na Mistrzostwach!!!