LEGITYMACJE! BIURO KU AZS ZUT PRZYJMUJE INTERESANTÓW OD 12.10.15 r.

Każdy, kto zechce zostać członkiem AZS, musi zarejestrować się w systemie internetowym, następnie z wygenerowaną deklaracją, zdjęciem i legitymacją studencką należy udać się do biura KU AZS ZUT po odbiór legitymacji AZS lub ISIC-AZS.
Obecni członkowie AZS, którzy zechcą przedłużyć ważność swojej legitymacji na kolejny rok, także muszą zarejestrować się w systemie. System w analogiczny sposób wygeneruje deklarację, na podstawie której w biurze KU AZS ZUT można będzie odebrać hologram do wklejenia na swojej legitymacji.

REJESTRACJA/PRZEDŁUŻENIE

W roku akademickim 2015/2016 wysokość opłacanej składki przy podstawowej kwocie ubezpieczenia tj.
6 500 zł. wynosi:
– 60 zł. dla studentów ZUT/obowiązuje bezwzględne posiadanie potwierdzenia przynależności do sekcji od Trenera
– 110 zł. dla sympatyków /studentów ZUT spoza sekcji KU AZS ZUT; nie będących studentami ZUT oraz chcących korzystać z siłowni ZUT przy ul.Tenisowej 33

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia na kwotę 75 000 zł. /należy zaznaczyć odpowiednią wysokość przy wypełnianiu ankiety w systemie/. Opłata składki wynosi 280 zł. dla członków sekcji i 330 zł. dla sympatyków.

W bieżącym roku akademickim każdy członek naszego Klubu przy opłacaniu składki otrzyma koszulkę AZS!

www.azs.zut.edu.pl/legitymacje

712 days ago Możliwość komentowania LEGITYMACJE! BIURO KU AZS ZUT PRZYJMUJE INTERESANTÓW OD 12.10.15 r. została wyłączona