V Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach – sobota, 6.12.2014 r.

KU AZS ZUT gorąco zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników ZUT do udziału w V Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w Szachach.

Mistrzostwa odbędą się w sobotę, 6 grudnia br. w godzinach 10:00-15:30 w Czytelni Biblioteki Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140. Podczas turnieju będą prowadzone dwie klasyfikacje: indywidualna oraz wydziałowa – uczestnicy będą walczyć o puchar dla swojego wydziału oraz o uczestnictwo w zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski.

Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju (od godz. 9:15 do 9:45). Szczegóły dostępne są w regulaminie Mistrzostw.

Osoby zainteresowane grą w szachy zapraszamy również na zajęcia sekcji szachowej, które w bieżącym semestrze odbywają się w każdą środę o godz. 17:15 w sali szachowej w DS. nr 5 p. IX.

Regulamin

1093 days ago Możliwość komentowania V Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach – sobota, 6.12.2014 r. została wyłączona