III Akademicki Wielobój Międzywydziałowy o puchar prorektora ZUT

W zakładce terminarz i w poszczególnych podstronach poświęconym konkurencją znajdują się informację odnośnie terminu zgłoszeń.

TERMINARZ

Informujemy również, że to koordynatorzy na poszczególnych wydziałach przyjmują zgłoszenia. Liczba miejsc w drużynach wydziałowych na poszczególne konkurencje jest ograniczona (wynosi 10 studentów, w tym min 1 studentka). Koordynator ma obowiązek poinformowania osoby zgłaszającej się do drużyny wydziałowej czy została przyjęta, czy też nie.

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Każdy uczestnik jest zobowiązany do zapoznania się z regulaminem ogólnym i regulaminami technicznymi konkurencji w których staruje.

REGULAMINY

plakat 3 awm last

1050 days ago Możliwość komentowania III Akademicki Wielobój Międzywydziałowy o puchar prorektora ZUT została wyłączona