Rowerowy potop szwedzki

7fabee1bac4c43fb80f9bb9

Rowerowy potop szwedzki

Zalejemy Szwecję rowerami! Przyłącz się do studenckiej akcji AZS i Stena Line i rzuć się za morze – ze swoim jednośladem.

Wyobraź sobie niekończące się drogi rowerowe, bezpieczne trasy i piękne widoki. Pokażmy Szwecji rowerowy studencki potop! Przed tobą dwie noce zabawy na statku Stena Line i cały dzień na przygotowanych przez AZS trasach rowerowych. Jazda!

Rowerowa przygoda zaczyna się już w Gdyni, od wjazdu na pokład statku Stena Line. Podczas rejsu rower odpoczywa w stojaku, a rowerzysta – w kabinie. Albo – tańczy na dyskotece! Rano, gdy statek dobija do portu, z oddali widać urokliwe szkierowe wysepki. Jesteś w Karlskronie – mieście położonym na 33 wyspach. Mieście, które bardzo lubi rowerzystów!

Krótsze i dłuższe trasy na szwedzkim lądzie i wyspach sprostają Twoim oczekiwaniom. Sportowa satysfakcja gwarantowana! Z ośmiu tras możesz wybrać tę, która najbardziej odpowiada Twojemu doświadczeniu i kondycji.

Jeśli nie chcesz zbyt się forsować, polecamy Ci rowerowy spacer po mieście, czyli 45 km relaksu -zwiedzisz Karlskronę i jej najważniejsze atrakcje: Kościół Admiralicji, dzielnicę Björkholmen, centrum. Gdybyś jednak postanowił zmierzyć się ze szwedzkim szkierowym wybrzeżem oraz chciał “wyskoczyć” na pobliskie wyspy, zdecydowanie wybierz 70-kilometrową trasę przez archipelag i skaliste wybrzeże.

70 kilometrów to dla Ciebie jedynie rozgrzewka? Wybierz się na 185-kilometrowy rajd pięknymi drogami przez miejscowe lasy.

A po wyczynach – wracamy na statek i bawimy się do rana w gronie studentów! Niczym się nie przejmuj, ruszaj na rowerową wyprawę. Bo „rower jest wielce ok, rower to jest świat!”

www.facebook.com/events/162027163953171/

www.stenaline.pl/rowerowypotop/