Półfinał A AMP w Futsalu Mężczyzn

plakatf2013KU AZS ZUT Szczecin serdecznie zaprasza na Półfinał A Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Mężczyzn, które odbędą się w dniach 31.01-3.02.2013. Do Szczecina zjadą najlepsze akademickie zespoły z województw: wielkopolskiego, pomorskiego, kujawsko-pomorskiego oraz oczywiście z zachodniopomorskiego. Nasz region będą reprezentować Uniwersytet Szczeciński oraz Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. Łącznie wystąpi ponad 200 sportowców ! Półfinał zostanie rozegrany na hali Towarzystwa Salezjańskiego przy ul. Ku Słońcu 124 oraz na hali ZUT przy ul. Tenisowej 33. Serdecznie zapraszamy !

Więcej na stronie zawodów: www.ampy.zut.edu.pl