III Międzywydziałowe Mistrzostwa ZUT w Szachach

KU AZS ZUT gorąco zaprasza wszystkich studentów, doktorantów i pracowników ZUT do udziału w III Międzywydziałowych Mistrzostwach ZUT w szachach. Mistrzostwa odbędą się w sobotę, 24 listopada br. w godzinach 10:00-15:30 w Czytelni Biblioteki Głównej ZUT przy ul. Ku Słońcu 140 (wejście od parkingu; szatnia obowiązkowa). Podczas turnieju będą prowadzone dwie klasyfikacje: indywidualna oraz wydziałowa – uczestnicy będą walczyć o puchar dla swojego wydziału oraz o uczestnictwo w  zbliżających się Akademickich Mistrzostwach Polski. Wyłoniona podczas turnieju reprezentacja ZUT pojedzie na AMP w styczniu 2013 r. do Katowic. Zgłoszenia do turnieju będą przyjmowane bezpośrednio przed rozpoczęciem turnieju (od godz. 9:15 do 9:45). Szczegóły dostępne są w regulaminie Mistrzostw.